Umów sie na montaż lub serwis

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Moc grzania [kW]

  KLIMATYZATORY

  Podkategorie

  • ŚCIENNE

   Producenci domowych i biurowych AGD tworzą klimatyzatory ścienne w wielu rozmaitych odmianach. Jaki model będzie optymalny? To już zależy od charakterystyki pomieszczenia oraz potrzeb. Fachowcy z firmy ZEFIR Klimatyzacja wskażą Państwu kilka klimatyzatorów ściennych, które będą najlepszym wyborem. W naszym sklepie posiadamy szeroką gamę urządzeń najwyższej jakości, sygnowanych znanymi, cenionymi na całym świecie markami. Zwracamy również uwagę na fakt, że klimatyzatory ścienne trzeba regularnie czyścić i konserwować. Szczególnie w takim mieście jak Kraków, gdzie powietrze nie należy do najczystszych. Niektóre klimatyzatory ścienne automatycznie sygnalizują nadmiernie zabrudzony filtr. W pewnych przypadkach przyda się także wariant chłodząco-grzejący. Sprawny system z klimatyzatorem ściennym zapewnia wiele wygód. Cena za urządzenie i profesjonalny serwis z pewnością będzie ich warta!

   %--split--%

   Wysyłamy sprzęt lub montujemy klimatyzatory ścienne u Klientów. Do uruchomienia klimatyzacji potrzeba specjalnych uprawnień

   Kiedy upały mocno dają się we znaki, wydajny system chłodzenia staje się niezbędny. Klimatyzatory ścienne są znacznie efektywniejsze, niż wentylatory czy inne, przenośne urządzenia. Przy stosunkowo niskim poborze energii są w stanie obniżyć temperaturę nagrzanego pomieszczenia do komfortowych wartości w krótkim czasie. Przykładowo pojedynczy klimatyzator ścienny o mocy 2,5 KWh w zupełności poradzi sobie w pokoju lub biurze o powierzchni 25 m2. Do zachowania pełnej sprawności sprzętu potrzeba systematycznej kontroli podzespołów oraz wymiany materiałów eksploatacyjnych. Klimatyzatory ścienne wykorzystują rozmaite czynniki chłodnicze, powoli zużywane w obiegu pomiędzy parownikiem i skraplaczem. Posiadamy ekipę fachowców, którzy wykonają takie zadania w pełni profesjonalnie. Zespół firmy ZEFIR Klimatyzacja z Krakowa dysponuje wszelkimi certyfikatami, wystawionymi przez producentów urządzeń. Natomiast klimatyzatory ścienne ze sklepowego asortymentu w pełni odpowiadają aktualnym normom oraz wymogom technicznym. Urządzenie utrzymywane w dobrej kondycji posłuży w Państwa domu przez wiele lat! Zachęcamy do składania zamówień, a także wysyłania zapytań. Odpowiemy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Dobrze dopasowane klimatyzatory ścienne sprawią, że nawet Kraków zyska przyjazny, rześki klimat.

  • KASETONOWE
  • KANAŁOWE
  • MULTI-SPLIT
  • PRZYPODŁOGOWO-PRZYSUFI...
  • PRZYSUFITOWE
  • KONSOLE
  • PODSTROPOWE
  • PRZENOŚNE
  • OKIENNE
  • DO DOMU

   Czy klimatyzacja do domu może być wydajna, a jednocześnie w przystępnej cenie? Oczywiście, że tak! Od jakiegoś czasu klimatyzacja domowa przestała być oznaką luksusu, stała się znacznie łatwiej dostępna. Dobry, niezawodny klimatyzator do domu można dostać w Krakowie za rozsądne pieniądze. Do tego cena materiałów eksploatacyjnych do systemów klimatyzacji zrobiła się przystępniejsza. To wyjątkowo dobry moment, aby sprawić sobie w domu porządną klimatyzację z prawdziwego zdarzenia. Producenci urządzeń rywalizują ze sobą coraz ostrzej, co widać również po asortymencie naszego sklepu z Krakowa. Firma ZEFIR dysponuje klimatyzatorami do domu wyprodukowanymi przez renomowane marki. Rywalizacja o Klientów sprawia, że jakość, wydajność i trwałość urządzeń się poprawia, a ceny spadają. Wystarczy zamówić sprzęt i umówić monterów, a klimatyzacja do domu zmieni Państwa lokum na lepsze! Najszybciej realizujemy projekty z miasta Kraków i okolic.

   %--split--%

   Klimatyzacja domowa to więcej niż chłodzenie. Klimatyzator do domu może też nagrzewać i oczyszczać powietrze

   Nowoczesny system przyda się nie tylko w trakcie upałów. Z szerokiej palety jego zalet warto korzystać przez okrągły rok! Odpowiednio skonfigurowana klimatyzacja do domu będzie w stanie ogrzać wszystkie pomieszczenia, utrzymując komfortową temperaturę przez 24 godziny na dobę. Wielofunkcyjny klimatyzator domowy okazuje się świetną alternatywą wobec tradycyjnych rozwiązań grzewczych. Znacznie bardziej ekonomiczną i przyjazną dla środowiska, co w takim mieście jak Kraków ma szczególne znaczenie. A skoro już o zanieczyszczonym powietrzu mowa, warto podkreślić że klimatyzacja domowa standardowo posiada filtry pochłaniające drobiny dymu, pyłu, kurzu itd. Niezależnie od aktualnej sytuacji na zewnątrz, w środku krąży czyste, zdrowe powietrze. Ponadto klimatyzator do domu może zostać zintegrowany z systemem wentylacji, a poza sezonem funkcjonować niezależnie od niego. Na poczucie komfortu domowników wpływa też poziom wilgotności. Tutaj sprzęt oferowany w sklepie ZEFIR w Krakowie również ma sporo do zaoferowania. Sprawna klimatyzacja do domu zapobiega rozwojowi pleśni i krążeniu alergenów poprzez osuszanie powietrza wewnątrz pomieszczeń. Biorąc pod uwagę wszystkie te korzyści, cena za wydajny klimatyzator do domu okazuje się całkowicie uzasadniona i opłacalna. Podobnie jak profesjonalny montaż i konserwacja, wykonywane przez naszych certyfikowanych fachowców. Jeśli są Państwo zainteresowani klimatyzacją domową, zapraszamy do kontaktu! Siedzibą naszej firmy jest Kraków, ale realizujemy zamówienia i zlecenia z całej Polski.

  • DO MIESZKANIA

   Jaka klimatyzacja do mieszkania będzie najbardziej efektywne i opłacalna? Nasi fachowcy z pewnością znajdą odpowiedź na to pytanie! Firma ZEFIR Klimatyzacja z przyjemnością pomoże Państwu podjąć właściwą decyzję odnośnie zakupu urządzenia. Dobierzemy klimatyzator do mieszkania po uwzględnieniu wszystkich czynników. Parametry systemu dostosowuje się między innymi do wymiarów i kształtu pomieszczeń, bryły budynku czy nasłonecznienia. Po przyjęciu zamówienia zamontujemy klimatyzację w mieszkaniu zgodnie z wszelkimi wymogami producenta. Posiadamy liczne certyfikaty od samych producentów klimatyzatorów. Nawet najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt nie ma przed nami żadnych tajemnic. Ceny podane w sklepie internetowym dotyczą zakupu klimatyzatora wraz z montażem na terenie miasta Kraków, w Małopolsce i na Śląsku. Realizujemy również zamówienia na systemy klimatyzacji z pozostałych obszarów Polski, wystarczy się z nami skontaktować!

   %--split--%

   Moc chłodnicza i nie tylko. Jakie parametry powinna mieć klimatyzacja do mieszkania w starym oraz nowym budownictwie?

   Każde urządzenie posiada unikalną specyfikację. Jedna konfiguracja nada się do bloku z wielkiej płyty, a inny klimatyzator do mieszkania w zabytkowej kamienicy. Trzeba pamiętać, że w każdym miejscu są inne warunki przepływu powietrza, a także wymogi formalne. Zanim złożą Państwo zamówienie w sklepie ZEFIR, prosimy upewnić się czy na montaż klimatyzacji do mieszkania będzie konieczna zgoda zarządcy. Zazwyczaj nie ma z tym większych problemów. Klimatyzatory do mieszkań z naszego asortymentu charakteryzują się minimalnym zużyciem energii, cichą i sprawną pracą, a także atrakcyjnymi cenami. Sprzęt dostarczany do nas, do Krakowa przez uznanych producentów, stwarza sporo użytecznych możliwości. Klimatyzacja do mieszkania może być sterowana zdalnie dzięki WiFi. Niektóre modele są wyposażone w jonizator powietrza. Możemy polecić również taki klimatyzator do mieszkania, który samoczynnie przeprowadzi analizę stanu technicznego wszystkich podzespołów. W firmie ZEFIR oferujemy wykonanie kompleksowego przeglądu wszystkich elementów instalacji. W takim mieście jak Kraków klimatyzacja do mieszkania musi działać prawidłowo, aby do maksimum wykorzystać potencjał całego systemu. Wydajny klimatyzator to przepustka do podwyższenia komfortu oraz poprawy jakości powietrza w swoich 4 ścianach. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z rozbudowanej oferty krakowskiej firmy ZEFIR Klimatyzacja!

  • DO BIURA

   Klimatyzacja do biura musi spełniać szczególne wymagania. Jakie dokładnie? To już zależy od konkretnego przypadku. Niektóre firmy planują przeprowadzkę i tymczasowo decydują się na klimatyzator przenośny. Jednak znacznie większą wydajność oferują systemy klimatyzacji biurowej na bazie urządzeń klasy multisplit. Takie rozwiązanie pozwala objąć instalacją wszystkie pomieszczenia – od rozległego pokoju konferencyjnego po boks dla telemarketerów. Wiele firm wybrało Kraków na swoją siedzibę, a fachowcy ZEFIR Klimatyzacja stworzyli im optymalne warunki pracy. Oferujemy szeroki wybór urządzeń, świadczymy też kompleksowe usługi montażowe oraz serwisowe. Wiemy jak sprawić, aby klimatyzacja do biura była nie tylko wydajna, ale też bezgłośna, intuicyjna w obsłudze i energooszczędna. Zyski z takiej inwestycji znacznie przewyższą koszty. Obojętnie, czy zamontują Państwo klimatyzację we własnym biurze, czy też planują Państwo wynająć pomieszczenia biurowe i podwyższyć ich standard.

   %--split--%

   Od czego zależy cena? W kosztach klimatyzacji do biura trzeba uwzględnić także przyszłe prace serwisowe

   Urządzenia, które nie są odpowiednio czyszczone i poddawane konserwacji, stracą ogromną część swoich zalet. Nasi fachowcy dokładnie wiedzą, jak utrzymać całość w doskonałym stanie technicznym. Tylko w pełni sprawna klimatyzacja do biura zapewni pracownikom odpowiedni komfort. Ponadto klimatyzatory regularnie przechodzące przegląd pracują znacznie dłużej i wydajniej. Jesteśmy w stanie przygotować i zainstalować taki system, który idealnie trafi w Państwa aktualne potrzeby. W sklepie ZEFIR Klimatyzacja posiadamy rozbudowany asortyment produktów renomowanych marek. High-endowy sprzęt w połączeniu z doświadczeniem i umiejętnościami naszych specjalistów z Krakowa sprawi, że klimatyzacja do biura przyniesie ze sobą prawdziwą rewolucję. Przyjazne otoczenie i brak problemów zdrowotnych uczynią pracę zespołu zarówno przyjemniejszą, jak też wydajniejszą. Za sprawą klimatyzacji w biurze obniży się wilgotność powietrza, a wbudowane filtry wyłapią kurz, pył, drobnoustroje, alergeny itd. Mniej osób na zwolnieniu chorobowym to większy potencjał ludzki. Rzecz jasna klimatyzacja do biura nie będzie przeszkadzać w pracy. Szczegółowe warunki oraz kosztorys przedstawimy po bliższych konsultacjach. Zapraszamy przedsiębiorców i właścicieli powierzchni biurowych do kontaktu z przedstawicielami firmy ZEFIR Klimatyzacja – wszystkich Państwa, nie tylko z miasta Kraków i okolic.

  na stronę
  Pokazuje 13 - 24 z 221 elementów
  Pokazuje 13 - 24 z 221 elementów