Klimatyzacja LG

Czy opłaca się budować system klimatyzacji na podstawie rozwiązań proponowanych przez LG? Niewątpliwie tak, zwłaszcza z naszym pośrednictwem i udziałem. W firmowym sklepie zamówią Państwo klimatyzator LG na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Domyślne ceny zawierają również usługę podstawowego montażu. Fachowcy ZEFIR posiadają komplet uprawnień oraz umiejętności koniecznych, by klimatyzacja LG pokazała pełnię możliwości. Najwięcej zamówień realizujemy w mieście Kraków, pozostałych miejscowościach województwa małopolskiego oraz na Śląsku. Nie ma jednak żadnych przeszkód, które uniemożliwiłyby nam zainstalowanie klimatyzacji LG w którymś z pozostałych regionów Polski. Prosimy Państwa o kontakt telefoniczny lub mailowy. Z pewnością znajdziemy rozwiązanie satysfakcjonujące i opłacalne dla obu stron. Pomożemy dobrać klimatyzator LG stosowanie do potrzeb i sporządzimy kosztorys. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą!


na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów

Wydajna i energooszczędna klimatyzacja LG to inwestycja, która szybko się zwróci. Te klimatyzatory będą doskonałym wyborem!


Niektórzy wzbraniają się przed zakupem klimatyzacji w obawie przed wysokimi kosztami eksploatacji. Obecnie takie obiekcje są już kompletnie nieuzasadnione. Nawet najbardziej rozbudowana klimatyzacja LG o wysokiej mocy chłodzącej pobiera niewiele prądu w stosunku do oferowanej wydajności. Praktycznie wszystkie urządzenia koreańskiego producenta należą do klasy energetycznej A+ lub A++. W niektórych modelach z naszego asortymentu istnieje możliwość sprawdzenia zużycia energii na wyświetlaczu jednostki wewnętrznej. Polecamy zwrócić szczególną uwagę na każdy klimatyzator LG, jaki został wyposażony w technologię Gold Fin. To rozwiązanie zabezpieczające podzespoły urządzenia przed korozją, co pozytywnie wpływa na ich trwałość. W efekcie systemy klimatyzacji LG charakteryzują się wysoką jakością i żywotnością wymienników ciepła. Pod względem funkcjonalności klimatyzatory LG należą do ścisłej czołówki. Kraków, gdzie mamy siedzibę, „słynie” z niskiej jakości powietrza. Tymczasem klimatyzacja LG zatrzymuje ogromną część zanieczyszczeń i drobnoustrojów w czułych, podwójnych filtrach. Na odczuwalną poprawę klimatu i komfortu w pomieszczeniach wpłyną także jonizatory. Polecamy się również w zakresie serwisu technicznego całej instalacji. Ekipa ZEFIR sprawi, że klimatyzator LG po przeglądzie będzie jak nowy!