Klimatyzatory dla domów jednorodzinnych i mieszań. Która klasa sprzętu będzie najlepsza?

Klimatyzatory dla domów jednorodzinnych i mieszań. Która klasa sprzętu będzie najlepsza?

Wydajna klimatyzacja przynosi wiele korzyści. Od lat ceny urządzeń stają się coraz bardziej przystępne, zwiększają się też ich możliwości. Dzięki temu coraz więcej osób może sobie pozwolić na klimatyzację z prawdziwego zdarzenia. Jedną z kluczowych decyzji jest optymalny dobór jednostek tworzących system. W zastosowaniach domowych najczęściej polecamy klimatyzatory ścienne.

W mniejszych pomieszczeniach zalecamy korzystać z klimatyzatorów o niewielkich rozmiarach

Urządzenia tej klasy charakteryzują się niskim zużyciem energii, uniwersalnością oraz zgrabnym, estetycznym wyglądem. Takie klimatyzatory potrzebują stosunkowo mało wolnej przestrzeni wokół siebie, by mogły funkcjonować na pełnych obrotach. Pracują odczuwalnie, a jednocześnie bezgłośnie. Nie trzeba się obawiać, że hałasujący wentylator przeszkodzi w zasłużonym odpoczynku. Kolejną zaletą klimatyzatorów ściennych jest prosta, intuicyjna obsługa. Wystarczy pamiętać o kilku podstawowych zasadach, aby utrzymać urządzenia w dobrym stanie. Montażyści z firmy ZEFIR zawsze udzielają praktycznych wskazówek przy instalacji klimatyzacji. W wielu modelach filtry można wyczyścić samodzielnie, resztę czynności serwisowych wykonujemy podczas okresowych przeglądów technicznych.

Wielkość nie zawsze przesądza o wydajności. Możliwości klimatyzacji są bardzo duże!

Obniżenie temperatury w pomieszczeniu to podstawowa, lecz wcale nie jedyna funkcja systemu. Dostępne w sklepie ZEFIR klimatyzatory oferują wiele dodatkowych funkcji, wśród których na pierwszy plan wysuwa się oczyszczanie powietrza z zanieczyszczeń i drobnoustrojów. Na tym oczywiście nie koniec. Każdy z liczących się producentów na rynku oferuje własne rozwiązania. Liczne walory użytkowe przemawiają za zbudowaniem takiego układu klimatyzatorów, który obejmie wszystkie najważniejsze pomieszczenia w domu bądź mieszkaniu. Jesteśmy w stanie dobrać sprzęt w taki sposób, aby połączyć wysoką efektywność z relatywnie niskimi kosztami eksploatacji. Zapraszamy do konsultacji i zapoznania się z dedykowaną ofertą!