Umów sie na montaż lub serwis

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Moc grzania [kW]

  Klimatyzatory ścienne

  Producenci domowych i biurowych AGD tworzą klimatyzatory ścienne w wielu rozmaitych odmianach. Jaki model będzie optymalny? To już zależy od charakterystyki pomieszczenia oraz potrzeb. Fachowcy z firmy ZEFIR Klimatyzacja wskażą Państwu kilka klimatyzatorów ściennych, które będą najlepszym wyborem. W naszym sklepie posiadamy szeroką gamę urządzeń najwyższej jakości, sygnowanych znanymi, cenionymi na całym świecie markami. Zwracamy również uwagę na fakt, że klimatyzatory ścienne trzeba regularnie czyścić i konserwować. Szczególnie w takim mieście jak Kraków, gdzie powietrze nie należy do najczystszych. Niektóre klimatyzatory ścienne automatycznie sygnalizują nadmiernie zabrudzony filtr. W pewnych przypadkach przyda się także wariant chłodząco-grzejący. Sprawny system z klimatyzatorem ściennym zapewnia wiele wygód. Cena za urządzenie i profesjonalny serwis z pewnością będzie ich warta!

  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 185 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 185 elementów

  Wysyłamy sprzęt lub montujemy klimatyzatory ścienne u Klientów. Do uruchomienia klimatyzacji potrzeba specjalnych uprawnień

  Kiedy upały mocno dają się we znaki, wydajny system chłodzenia staje się niezbędny. Klimatyzatory ścienne są znacznie efektywniejsze, niż wentylatory czy inne, przenośne urządzenia. Przy stosunkowo niskim poborze energii są w stanie obniżyć temperaturę nagrzanego pomieszczenia do komfortowych wartości w krótkim czasie. Przykładowo pojedynczy klimatyzator ścienny o mocy 2,5 KWh w zupełności poradzi sobie w pokoju lub biurze o powierzchni 25 m2. Do zachowania pełnej sprawności sprzętu potrzeba systematycznej kontroli podzespołów oraz wymiany materiałów eksploatacyjnych. Klimatyzatory ścienne wykorzystują rozmaite czynniki chłodnicze, powoli zużywane w obiegu pomiędzy parownikiem i skraplaczem. Posiadamy ekipę fachowców, którzy wykonają takie zadania w pełni profesjonalnie. Zespół firmy ZEFIR Klimatyzacja z Krakowa dysponuje wszelkimi certyfikatami, wystawionymi przez producentów urządzeń. Natomiast klimatyzatory ścienne ze sklepowego asortymentu w pełni odpowiadają aktualnym normom oraz wymogom technicznym. Urządzenie utrzymywane w dobrej kondycji posłuży w Państwa domu przez wiele lat! Zachęcamy do składania zamówień, a także wysyłania zapytań. Odpowiemy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Dobrze dopasowane klimatyzatory ścienne sprawią, że nawet Kraków zyska przyjazny, rześki klimat.