Marki Jest 6 marek

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • AUX

  Grupa AUX, działająca na rynku od 1986 roku, jest jednym z czołowych producentów inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego, w tym głównie klimatyzatorów. Grupa posiada 7 nowoczesnych baz produkcyjnych – największe w Ningbo, Nanchang i Tianjin w Chinach – oraz 5 centrów badawczo-rozwojowych. Skumulowany wolumen sprzedaży klimatyzacji w latach 2018-2020 plasuje się w pierwszej trójce na świecie.

 • Gree

  Gree to największe na świecie przedsiębiorstwo klimatyzacyjne zintegrowane z nowoczesnym działem badań i rozwoju, siecią fabryk oraz centrum usługowo-promocyjnym. Ponad 30 lat doświadczenia Gree to gwarancja rzetelności i jakości, na które marka niezmiennie kładzie największy nacisk.

 • Haier

 • LG

  Ta południowokoreańska firma powstała w 1958 r. i od tamtego czasu prężnie rozwijająca się w tym w Polsce. Producent oferuje szeroki wachlarz klimatyzatorów zarówno do domu jak i biur. To co wyróżnia LG na tle konkurencji to nowoczesny designe połączony z technologią ułatwiającą korzystanie z urządzenia. Z pewnością każde wnętrze znajdzie odpowiadający jej klimatyzator tej marki.

 • Rotenso

  Rotenso to stosunkowo młoda marka japońska zajmująca się produkcją klimatyzatorów od 1996 roku. W 2006 roku uzyska status lidera na rynku azjatyckim, a do Europy Środkowej weszła w 2014 roku, gdzie szybko zdobywa coraz więcej swoich zwolenników. Coraz wyższa wydajność i energooszczędność urządzeń Rotenso jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę racjonalizowania kosztów energii i troski o środowisko naturalne.
 • Samsung

  Samsung jest jednym z czołowych liderów na rynku elektronicznym co przekłada się na wysoką funkcjonalność produktów z kategorii klimatyzacji. Ten koreański producent z 50 letnim doświadczeniem na rynku oferuje najwyższej jakości klimatyzatory z technologią Wind-Free, które od lat cieszą się dużym zaufaniem oraz coraz większą popularnością.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów