Systemy klimatyzacji najczęściej doceniane są za uczucie ulgi i przyjemnego chłodu, jakie zapewniają w upalne dni. Jednak producenci urządzeń już od lat pracują nad zwiększeniem ich użyteczności. Dzięki temu klimatyzatory, jakie oferujemy aktualnie w sklepie ZEFIR, potrafią znacznie więcej niż sprzęt sprzed kilkunastu lat. Dziś przybliżymy kilka spośród najczęściej występujących modułów i alternatywnych trybów pracy.
Jaka będzie dokładnie pogoda w ciągu najbliższych miesięcy, tego nikt nie przewidzi. Wszelkie prognozy wybiegające dalej niż 2 dni w przód to bardziej wróżenie z chmur niż meteorologia. Dlatego zwlekanie z zamówieniem klimatyzacji aż do okresu największych upałów będzie mało opłacalne. Na montaż przed szczytem sezonu czeka się zdecydowanie krócej. Czas pracy u Klienta to już kwestia umiejętności naszych fachowców i specyfiki budynku.
Wydajna klimatyzacja przynosi wiele korzyści. Od lat ceny urządzeń stają się coraz bardziej przystępne, zwiększają się też ich możliwości. Dzięki temu coraz więcej osób może sobie pozwolić na klimatyzację z prawdziwego zdarzenia. Jedną z kluczowych decyzji jest optymalny dobór jednostek tworzących system. W zastosowaniach domowych najczęściej polecamy klimatyzatory ścienne.
Klimatyzacja od jakiegoś czasu nie kojarzy się wyłącznie z biurowcami czy też centrami handlowymi. Coraz częściej można ją spotkać w domach, gdzie stanowi ona najlepsze lekarstwo na letnie upały. Na rynku można spotkać wiele klimatyzatorów, różniących się pomiędzy sobą zarówno mocą, zakresem funkcji jak i przede wszystkim - ceną. Z tego powodu w pierwszej kolejności musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, czego tak naprawdę potrzebujemy i ile jeste